Zapytanie odnośnie produktu:

Imię i nazwisko:
Adres email:
Telefon:
Treść:
KARIERA

Kariera w CMS Complete Medical Solutions

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

                                                       Serwisanta Aparatury RTG

Zakres obowiązków:
- Instalacja i serwis aparatury RTG
- montaż urządzeń stacjonarnych, uruchamianie, kalibracja
- serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń medycznych - wykonywanie przeglądów i konserwacji
- diagnostyka uszkodzeń, naprawa
- instalacje nowych podzespołów, w tym lamp i generatorów RTG
- szkolenie użytkowników z zakresu obsługi
- przesyłanie raportów serwisowych do producenta
- zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentacji serwisowej
- specyfikowanie uszkodzonych części zamiennych
- prowadzenie dokumentacji serwisowej
- kontakty z klientami z zakresu interwencji serwisowych
- przygotowywanie ofert serwisowych

Wymagania:
- wykształcenie techniczne (mile widziana elektronika, elektrotechnika, fizyka medyczna, itp.)
- podstawy znajomości działania aparatury RTG
- wiedza z zakresu elektroniki, elektryki, mechaniki
-  uprawnienia SEP do 1 kV będą dodatkowym atutem
- umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych
- samodzielność w pracy (po okresie niezbędnego przeszkolenia)
- dyspozycyjność (delegacje na teren całego kraju)
- umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych
- prawo jazdy kat. B
- bardzo dobra organizacja pracy
- znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację techniczną w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- pracę w prężnie rozwijającej się firmie
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- niezbędne szkolenia
- przewidywana możliwość stałej współpracy

Dokumenty aplikacyjne prosimy kierować na adres:
biuro@cms-med.pl

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. "

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą, bądź odbyciem stażu w naszej firmie prześlij swoje CV i list motywacyjny do naszej bazy rekrutacyjnej – biuro@cms-med.pl
Dokumenty w postaci CV i listu motywacyjnego można również nadsyłać pocztą na adres:

CMS Complete Medical Solutions Sp. z o.o.
ul. Olesin 148 A, 03-289 Warszawa
NIP 773-247-28-54, REGON 101524535
KRS 0000443915
tel : 22 873 81 82;  fax : 22 873 81 83
www.cms-med.pl; biuro@cms-med.pl